Ogłoszenia z 25 grudnia 2016 r.

Uroczystość Bożego Narodzenia
            
25. 12. 2016 r.

1. Dziś po Mszy św. nie będzie kawy i ciasta. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do zabrania „Informatora katolickiego”, w którym jest też artykuł o nawiedzeniu naszej parafii przez obraz Jezusa Miłosiernego.

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek – święto św. Szczepana. Chociaż nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej to jednak zapraszamy na Mszę święte. Nie będzie Mszy św. w j. polskim, gdyż będziemy mieć Msze święte poza Bergen. Jednak porządek Mszy świętych w innych językach jest na stronie internetowej. Msze w j. norweskim w klasztorze sióstr o godz. 10.00 i w centrum o godz. 11.00. Natomiast w centrum jeszcze Msze święte o godz. 12. 00 w j. litewskim, o godz. 13.00 w j. wietnamskim, o godz. 17. 00 w j. tamilskim i o godz. 18.00 w j. filipińskim
  • we wtorek – święto św. Jana
  • w środę – święto Świętych Młodzianków. Także w tym dniu o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – święto Świętej Rodziny
  • w przyszłą niedzielę  w pierwszy dzień Nowego Roku Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki. Msze święte w j. polskim. o godz. 15.00 i 19.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 15.00. W tym dniu o godz. 11.00 Msza św. w Voss.

3. Od Nowego Roku s. Maja ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości podejmuje posługę w Kairze w Egipcie. Dziękujemy jej za posługę także w naszej polskiej grupie, zwłaszcza w katechezie. Witamy także w naszej wspólnocie s. Karolinę, która posługiwała w Danii. Życzymy siostrom Bożego błogosławieństwa.

4. Na koniec pragniemy Wam złożyć serdeczne życzenia świąteczne. Niech Dzieciątko Jezus, które przychodzi do nas w każdej Mszy świętej będzie dla Was źródłem prawdziwej radości i pokoju. Niech Was obdarza zdrowiem, siłami w codziennej pracy i wszelkimi potrzebnymi łaskami. A dopełnieniem tych życzeń niech będzie Boże błogosławieństwo, które teraz z wiarą przyjmijcie.