Ogłoszenia z 12 listopada 2017 r.

XXXII niedziela zwykła

12.11. 2017 r.

1. Po Mszy św. (o godz. 15.00) serdecznie zapraszamy na Akademie Patriotyczną, przygotowana przez uczniów Polskiej Szkoły, przy wsparciu rodziców i nauczycieli. Również zapraszamy na kawę i ciasto.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie Patriotycznej Akademii.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  • w środę –  o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików.
  • w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej. Na godz. 20.15 zapraszamy do wspólnego sprzątania kościoła.
  • w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kozkówny. Mszę św. w j. polskim z niedzieli w klasztorze Marias Minde o godz. 16.00 oraz w Voss o godz. 17.00.

Zapraszamy również od godz. 19.00 do godz. 20.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy młodzież bierzmowaną, wspólnotę „Effatha” i wszystkich chętnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi w j. polskim.

  • w niedzielę – Msze święte w j. polskim o godz. 11.00 w Alversund, o godz. 15.00 i 19.30 w kościele w centrum oraz również w Ardalstangen o godz. 17.00.

3. Bardzo serdecznie pragniemy podziękowań wszystkim, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w procesji na cmentarzu. Dziękujemy również wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie różańcowej z wypominkami. Bóg zapłać.

4. Zapisy na bezalkoholową Polonijną Zabawę Andrzejkową która będzie 2 grudnia będą do najbliższej niedzieli. Są wolne miejsca. Zapraszamy. Zapisy u p. Marka Ukraińskiego. Telefon kontaktowy  – 463 79 440

5. Podania  o przyjęcie do katolickiej szkoły Św. Pawła na rok szkolny 2018/19 do klasy 1 i 8 należy złożyć do 15 listopada b. r. Więcej informacji na stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

6. Nowo przybyłym do Norwegii przypominamy o zarejestrowaniu się w Kościele katolickim. Formularze są do odebrania w zakrystii. Można to też uczynić przez stronę internetową. Więcej szczegółów, a także formularz do ściągnięcia jest umieszczony w zakładce «Rejestracja».

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia :)