Ogłoszenia z 5 listopada 2017 r.

XXXI niedziela zwykła

Uroczystość Wszystkich Świętych

5.11. 2017 r.

1. Po Mszy św. (o godz. 15.00) na cmentarzu Møllendal (koło szpitala Haukeland) czyli ok. godz. 16.30 rozpoczniemy procesję z Różańcem za zmarłych. Rozpoczęcie przy kaplicy, która znajduje się tuż obok parkingu. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału. Wejście na cmentarz jest od ul. Møllendalsveien.

Z tej racji nie będzie dzisiaj kawy i ciasta w krypcie.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek, wtorek i środa – po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 różaniec za zmarłych z wypominkami. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy
  • w środę –  o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików.
  • w czwartek – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego
  • w sobotę – wspomnienie św. Marcina. W tym dniu przypada 99 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zapraszamy z na Mszę św. w intencji Ojczyzny na godz. 19.00 do kościoła w centrum. Będzie to Msza św. z niedzieli.

Również o godz. 16.00 Msza św. w klasztorze Marias Minde.

Jest to również dzień imienin ks. Marcina. Z tej okazji życzymy ks. Marcinowi wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa w codziennej kapłańskiej posłudze. Pamiętajmy także o ks. Marcinie w naszych modlitwach.

  • w niedzielę – Msze święte w j. polskim o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde, o godz. 15.00 i 19.30 w kościele w centrum. Po Mszy św. o godz. 15.00 uczniowie z Polskiej Szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami zapraszają na Akademie Patriotyczną, z racji przeżywanego święta Niepodległości,  do krypty. Będzie również kawa i ciasto przygotowane przez rodziców dzieci. Serdecznie zapraszamy.

3. Przypominamy, że rozpoczęły się zapisy na bezalkoholową Polonijną Zabawę Andrzejkową – 2 grudnia. Zapraszamy wszystkich. Zapisy u p. Marka Ukraińskiego. Telefon kontaktowy – 463 79 440

4. Podania  o przyjęcie do katolickiej szkoły Św. Pawła na rok szkolny 2018/19 do klasy 1 i 8 należy złożyć do 15 listopada b. r. Więcej informacji na stronie szkoły zob. tutaj oraz w sekretariacie szkoły.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia :).