Ogłoszenia z 4 listopada 2018 r.

XXXI niedziela zwykła,

4. 11. 2018 r.

1. Po Mszy św. (o godz. 15.00) na cmentarzu Møllendal (koło szpitala Haukeland) czyli ok. godz. 16.30 rozpoczniemy procesję z Różańcem za zmarłych. Rozpoczęcie przy kaplicy, która znajduje się tuż obok parkingu. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału. Wejście na cmentarz jest od ul. Møllendalsveien.

Z tej racji nie będzie dzisiaj kawy i ciasta w krypcie.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 różaniec za zmarłych z wypominkami. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  • w środę – od godz. 18.00 w krypcie kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątekświęto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. 
  • w sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego
  • w niedzielę – przeżywamy 100 – tną rocznicę odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. W sposób szczególny zapraszamy wszystkich na Mszę św. dziękczynną w intencji naszej Ojczyzny o godz. 15.00. Zachęcamy do udziału w przygotowanym programie z okazji tej okrągłej rocznicy, zarówno w 10 i 11 listopada w szkole św. Pawła. Szczegóły na plakatach i na naszej stronie.

Jak już zachęcaliśmy, ubierzmy stroje regionalne, nasze narodowe, zabierzmy do dłoni flagi, przypnijmy kotyliony, aby nasze wspólne świętowanie wyrazić również w bogactwie strojów, barw i znaków narodowych.

W niedzielę naszą modlitwą będziemy obejmować również ks. Marcina, w dniu Jego imienin.

Msza św. w niedzielę również o godz. 19.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde.

3. Podania  o przyjęcie do katolickiej szkoły Św. Pawła na rok szkolny 2019/20 do klasy 1 i 8 należy złożyć do 15 listopada b. r. Więcej informacji na stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

4. Przypominamy, że 15 i 16 listopada b.r. odbędzie się dyżur konsularny w Bergen. Szczegółowe informacje na naszej stronie oraz stronie Ambasady.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia :)