Zakończenie posługi przez ks. Marka Żura w Førde

Z dniem 25 stycznia 2019 r. kończy swoja posługę w Førde ks. Marek Żur. Od 26.08.2006 r. do 30.09.2010 r. posługiwał w Molde i Trondheim. Następnie, po 3 letniej posłudze w Polsce, od 28.10.2013 r. rozpoczął pracę w parafii św. Pawła w Bergen, posługując w Førde.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować ks. Markowi, za Jego gorliwą i ofiarną służbę, nie tylko w Førde ale również jednocześnie w 6 innych miejscach w Song of Fjordane.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarną posługę w konfesjonale w kościele św. Pawła w Bergen, w I piątki miesiąca, przed świętami, w czasie rekolekcji oraz innymi ważnymi Uroczystościami. Dziękujemy bardzo serdecznie, za wszelką okazywaną życzliwość.

Pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa oraz potrzebnych łask w dalszej posłudze kapłańskiej i duszpasterskiej w Polsce. Niech Pan Bóg błogosławi, a Maryja Matka Kapłanów ma zawsze w swojej opiece.

Szczęść Boże.

Z racji zakończenia posługi ks. Marka w Førde, zmieniają się również godziny Mszy św. w Førde i innych miejscach w Sogn og Fjordane. Na bieżąco można śledzić tutaj.