Ogłoszenia z 29 grudnia 2019 r. – Święto Św. Rodziny

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
29 grudnia 2019 r.

1. Przeżywamy dziś święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa a zarazem stoimy na progu Nowego 2020 Roku. Dziękujemy Bogu za wszelkie łaski i dobra otrzymane w minionym 2019 roku.

2. W tym tygodniu:

  • w środę– Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem pierwszy dzień Nowego Roku. Msze św. w kościele św. Pawła w centrum w j. polskim o godz. 15.00 i 19.30
  • w czwartek – wspomnienie świętych: Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
  • w piątek – przeżywamy I piątek miesiąca. Od godz. 18.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W czasie adoracji modlimy się w intencji misji oraz w intencjach wpisanych w księdze próśb i podziękowań. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim.
  • w sobotę – Msza św. z niedzieli w klasztorze Marias Minde o godz. 16.00

Natomiast o godz.  19.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Odpowiadając na wezwanie Maryi w Fatimie pragniemy gromadzić się na modlitwie wypełniając wspólnie warunki modlitwy wynagradzającej w nabożeństwie w I soboty miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich.

  • w przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – święto Trzech Króli. Taca w tym dniu jest w całości przeznaczona na papieskie Dzieło Misyjne Dzieci. Msze św. w j. polskim. o godz. 12.00 w kaplicy Marias Minde oraz o godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła w centrum. A także w  Voss o godz. 11.00

Zapraszamy do wspólnego kolędowania z naszym Zespołem w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 15.00

Po Mszy św. o godz. 15.00 zmiana tajemnic.

3. W zakrystii można nabyć nasz kalendarz parafialny na rok 2020.

Na progu Nowego 2020 Roku pragniemy wszystkim przybyłym gościom do naszej parafii, jak i Wam Drodzy Parafianie życzyć błogosławieństwa Bożego na każdy dzień Nowego Roku. Niech Boża Dziecina obdarza Was i Wasze Rodziny potrzebnymi łaskami.

A na wieczór Sylwestrowy wszystkim życzymy udanej, spokojnej zabawy :)