Ogłoszenia z 30 czerwca 2019 r.

XIII niedziela zwykła
30. 06. 2019 r.

1. Witamy wszystkich przybyłych gości do naszej parafii. Życzymy dobrej pogody i spokojnego odpoczynku.

Po Mszy św. zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie do krypty, na kawę i ciasto. Dziękujemy tym, którzy upiekli ciasto i przygotowują kawę.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim osobom które w ciągu całego roku przygotowywali kawę, piekli smaczne ciasta i je przynosili, jak i również sprzątali po kawie. Dziękujemy p. Justynie za koordynacje. Za wszelki włożony trud w ramach naszej polskiej grupy składamy serdeczne Bóg zapłać. Liczymy na dalsze , tak piękne zaangażowanie po wakacjach :)

Serdeczne słowa podziękowania pragniemy dzisiaj skierować do p. Józefa Gorczowskiego, który na stałe powraca do naszej Ojczyzny. Pragniemy wyrazić podziękowanie dla p. Józefa za wszelkie zaangażowanie w naszej parafii. Dziękujemy za 11 – sto letnią posługę Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej, prowadzenie modlitw i każdą pomoc w ramach naszej Polonijnej Grupy. Niech Bóg wynagrodzi każdy trud i dobro pozostawione w naszej wspólnocie. Życzymy p. Józefowi wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w środę – święto św. Tomasza Apostoła. O godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – I piątek miesiąca czerwca. Od godz. 17.30 !  adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta. W czasie adoracji modlimy się w intencji misji oraz w intencjach wpisanych w księdze próśb i podziękowań. Msza św. o godz. 19.00 w j. polskim
  • w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim o godz. 8.00 w kaplicy Marias Minde oraz w kościele w centrum o godz. 15.00 i 19.30. Ponadto Msze św. w kościele św. Pawła: w j. norweskim o godz. 9.00 i 11.00, a w j. angielskim o godz. 18.00.

3. Koncerty organowe w naszym kościele w każdą sobotę o godz. 12.00 od 7 lipca do 28 sierpnia Szczegółowe informacje z tyłu kościoła.

4. Dziękujemy za ofiary do skarbonki, która znajduje się na stoliku za ławkami. Ofiary te przeznaczone są na wymianę i uzupełnienie nagłośnienia w klasztorze Marias Minde.

5. W minionym tygodniu liczebny stan naszej parafii przekroczył 20 tyś. wiernych. (dokładnie 20.008 osób). Przypominamy o konieczności rejestracji w kościele katolickim. Więcej informacji na naszej stronie zob. tutaj  oraz w zakrystii po Mszy św.

6. Wszystkim udającym się na urlop, wakacje życzymy bezpiecznej drogi oraz spokojnego i dobrego odpoczynku.