Ogłoszenia parafialne z 17 maja 2020 r. – VI niedziela Wielkanocna

VI niedziela Wielkanocna
17. 05. 2020 r.

1. W dniu dzisiejszym wpatrujemy się szczególnie w postać św. Jana Pawła II, którego 100 – tną rocznicę urodzin będziemy przeżywać jutro. Cieszymy się z obecności relikwii św. Jana Pawła II w naszej świątyni. Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo naszego świętego Papieża. Można również pozostawić swoje prośby, podziękowania w księdze Próśb i podziękowań, która znajduje się przed ołtarzem bocznym z relikwiami. Wsłuchujemy się także w list biskupów odczytywany podczas dzisiejszych Mszy św. skierowany do nas właśnie z tej okazji. Niech okrągła rocznica urodzin Jana Pawła II będzie okazją nie tylko do wspomnień ale także do powrotu do nauk, które św. Jan Paweł II  nam pozostawił.

Dzisiaj przeżywamy również Narodowe Święto Norwegii.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w czwartek – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. w j. polskim o godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła w centrum.
  • w sobotę – Msza św. w j. polskim o godz. 19.30, w kościele św. Pawła w centrum – transmitowana na naszym kanale You Tube,. Natomiast o 20.30 modlitwa różańcowa wraz nabożeństwem majowym, która również będzie transmitowana. Do uczestnictwa na to nabożeństwo również zapraszamy.

Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, aby zostać przekierowany na kanał You Tuba naszej Wspólnoty

  • w przyszłą niedzielę – Msze św. w j. polskim, o godz. 15.00, 16.30 19.30 w kościele św. Pawła oraz o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde. O godz.  20.30  w kościele św. Pawła modlitwa różańcowa wraz z nabożeństwem majowym – do którego uczestnictwa zapraszamy.

Każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności.

3. Jak już informowaliśmy, koniecznością jest zapisanie się na uczestnictwo w Mszy św. Jest to wymóg konieczny, narzucony przez Ministerstwo ds. zdrowia. Rejestracja pomaga również organizacyjnie, aby każdy kto się zapisze, miał pewność że będzie mógł uczestniczyć w Mszy św., bo wiemy że nie może być więcej niż 50 osób oprócz posługujących. Dlatego też vaktowie pytają przy wejściu o dokonanej rejestracji. Gdyby ktoś nie mógł się zarejestrować, miał pytania odnośnie rejestracji lub jakiekolwiek pytania czy wątpliwości prosimy kierować je  do nas, księży.

Rejestracja na Mszę św. Wniebowstąpienia od poniedziałku do środy zob. tutaj , natomiast na Msze św. niedzielną od czwartku do soboty, do godz. 12.00 zob. tutaj.

Aby się zarejestrować, wystarczy klikając link Formularz rejestracyjny

Dziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.

4. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

5. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :) .