Ogłoszenia parafialne z 24 maja 2020 r. – VII niedziela Wielkanocna

VII niedziela Wielkanocna
24. 05. 2020 r.

1. W najbliższym tygodniu:

  • w wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza. Również jest to Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach i życzeniach o kochanych naszych Mamach.
  • w środę od godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty spotkanie Anonimowych Alkoholików. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich potrzebujących.
  • w piątek – wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej
  • w sobotę – Msza św. w j. polskim o godz. 19.30, w kościele św. Pawła w centrum – transmitowana na naszym kanale You Tube. Natomiast o 20.30 modlitwa różańcowa wraz nabożeństwem majowym, która również będzie transmitowana. Do uczestnictwa na to nabożeństwo również zapraszamy.

Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, aby zostać przekierowany na kanał You Tuba naszej Wspólnoty

  • w przyszłą niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. w j. polskim, o godz. 15.00, 16.30 19.30 w kościele św. Pawła oraz o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde.

O godz.  20.30  w kościele św. Pawła również modlitwa różańcowa wraz z nabożeństwem majowym – do którego uczestnictwa zapraszamy.

Każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności.

2. Przypominamy o konieczności rejestracji – o czym też informowaliśmy na początku Mszy św. przypominając zasady uczestnictwa. I też gorąca prośba: jeśli ktoś się zapisał a nie może przyjść to prosimy o poinformowanie nas telefonicznie. Rejestracja na Msze św. od czwartku do soboty, do godz. 12.00.

Aby się zarejestrować, wystarczy klikając link Formularz rejestracyjnyDziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.

3. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

4. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :).