Ogłoszenia parafialne z 31 maja 2020 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
31. 05. 2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msza św. w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00.
  • w środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w piątek – wspomnienie św. Bonifacego. Jest to I piątek miesiąca. Od godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi św. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim. Natomiast po Mszy św., o godz. 20.30 modlitwa  różańcowa, na którą serdecznie zapraszamy.
  • w sobotę –  I sobota miesiąca. O godz. 16.00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania z II roku przygotowań wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie. Rejestracja na Msze św. tutaj 

Natomiast Msza św. w j. polskim o godz. 19.30 a bezpośrednio po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Poprzez modlitwę różańcową pragniemy wynagradzać Maryi, odpowiadając na wezwanie, które skierowała do nas w Fatimie. Gromadźmy się jak najliczniej na Mszy św. i nabożeństwie. Maryja czeka na każdego z nas. Jeszcze raz serdecznie i gorąco wszystkich zapraszamy w sobotę na 19.30.

  • w niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. w j. polskim, o godz. 15.00, 16.30 19.30 w kościele św. Pawła oraz o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde.

O godz.  20.30  w kościele św. Pawła również modlitwa różańcowa – do którego uczestnictwa zapraszamy.

Każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności.

3. Przypominamy o konieczności rejestracji. Klikając na naszej stronie Formularz rejestracyjny znajdziemy linki do rejestracji na Msze św. w poniedziałek, piątek, sobotę orz Msze św. niedzielne. Rejestracja na Msze św. w poniedziałek, piątek i sobotę już dzisiaj a na Msze św. niedzielne od czwartku rana. Aby się zarejestrować, wystarczy klikając link Formularz rejestracyjnyDziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.

4. Przypominamy wszystkim członkom Róż różańcowych o odmawianie kolejnej tajemnicy z dniem 1 czerwca. Intencja na miesiąc czerwiec zob. tutaj. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynator – p. Bernadettą lub duszpasterzami.

5. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

6. Z tym tygodniem kończymy  transmisje Mszy św. Jest już możliwość uczestniczenia dla wszystkich chętnym w kościele. Więc zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do transmisji. Dziękujemy naszemu Zespołowi oraz p. Jankowi. Dziękujemy wszystkim, którzy duchowo łączyli się z nami.

7. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :).