Ogłoszenia parafialne z 10 maja 2020 r. – V niedziela Wielkanocna

V niedziela Wielkanocna
10. 05. 2020 r.

1. Cieszymy się, że od tej niedzieli jest możliwość uczestnictwa wiernych w Mszy św. Liczba wiernych jest ograniczona na każdej Mszy do 50 osób.

Ministerstwo ds. zdrowia zobowiązuje parafie do tworzenia listy uczestników. Dlatego też konieczna jest rejestracja. Każdy musi się zarejestrować, klikając link Formularz rejestracyjny na naszej stronie. Dane te archiwizowane przez 10 dni a później trwale niszczone. Więc prosimy pamiętać o rejestracji na każdą niedzielną Mszę św. Rejestracja jest od czwartku do soboty, do godz. 12.00. Zob. tutaj

2. W najbliższym tygodniu:

  • w czwartek – święto św. Macieja
  • w sobotę – św. świętego Andrzeja Boboli. Msza św. w j. polskim, transmitowana na naszym kanale You Tube, o godz. 19.30, w kościele św. Pawła w centrum. Natomiast o 20.30 modlitwa różańcowa wraz nabożeństwem majowym, która również będzie transmitowana. Do uczestnictwa na to nabożeństwo również zapraszamy. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, aby zostać przekierowany na kanał You Tuba naszej Wspólnoty
  • w przyszłą niedzielę – Msze św. w j. polskim, o godz. 15.00, 16.30 19.30 w kościele św. Pawła oraz o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde.  Jeszcze raz przypominamy o konieczności rejestracji!!!

O godz.  20.30  w kościele św. Pawła modlitwa różańcowa wraz z nabożeństwem majowym – do którego uczestnictwa zapraszamy.

3. Również każdego dnia o godz. 20.30 nadal zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności. Dołączmy również do modlitwy różańcowej modlitwę litanią loretańską – tym samym nie zapominając o naszej pięknej tradycji nabożeństw majowych.

4. Drodzy. Jak zauważyliście zmieniają się godziny Mszy św. Oprócz naszych dawnych stałych godzin Mszy św. (12.00, 15.00, 19.30) jest przez najbliższe tygodnie Msza niedzielna w sobotę o godz. 19.30 oraz w niedzielę o 16.30. Prosimy śledzić na bieżąco w ogłoszeniach, bo te godziny dodatkowych Mszy św. mogą ulegać zmianie. Zmieniła się również godzina transmitowanej Mszy św. z 9.00 na sobotę na godz. 19.30. Nagranie po transmisji będzie dostępne na naszym kanale.

5. Ks. bp. Bernt z racji istniejącej pandemii przedłużył czas komunii św. wielkanocnej do 14 września (zgodnie z kan. 920). Przypominamy, do odwołania obowiązuje dyspensa bp. Bernta z uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej.

6. Nie jest jeszcze znana data I Komunii św. oraz bierzmowania. Jeśli będzie wiadoma, niezwłocznie emailowo poinformujemy rodziców oraz  podamy w ogłoszeniach i na naszej stronie.

7. Wychodząc z kościoła jest możliwość złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

8. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :).