Ogłoszenia parafialne z 12 lipca 2020 r. – XV niedziela zwykła

XIV niedziela zwykła
12. 07. 2020 r.

1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą w ciągu roku. .

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • w środę – wspomnienie św. Bonawentury. A o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • w sobotę –  Msza św. niedzielna w j. polskim o godz. 19.30.
  • w niedzielę –Msze św. w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00, natomiast w kościele św. Pawła, o godz. 15.00, 19.30.

3. Przypominamy o konieczności rejestracji, najlepiej on-line. Rejestracja od czwartku rano a link na naszej stronie. Dziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.

4. Od poniedziałku (13.07) w naszym kościele rozpoczynamy vaskedugnad – mycie ścian w naszym kościele. Pragniemy wszystkich bardzo serdecznie zaprosić do zaangażowania się. Zapraszamy zarówno Panie jak i Panów. Będziemy pracować od poniedziałku do piątku w  godz. 9.00 -17.00. Swoją chęć zaangażowania można zgłosić teraz po Mszy św., również telefonicznie do nas księży, lub przewodniczącego Rady parafialnej – Men – tel. 93230556. Liczymy, że będą również osoby chętne z naszej polonijnej grupy. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do tej formy zaangażowania się na rzecz naszej parafia i naszego kościoła.

5. W każdą sobotę lipca zapraszamy na koncert organowy o godz. 12.00

6. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

7. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :) .