Ogłoszenia parafialne z 26 kwietnia 2020 r. – III niedziela Wielkanocna

III niedziela Wielkanocna
26. 04. 2020 r.

1. Witamy bardzo serdecznie wszystkich łączących się w transmisji Mszy św. z naszego kościoła św. Pawła w Bergen. Transmisja Mszy św. i nabożeństw na naszym kanale You Tube – ZOBACZ TUTAJ

Przypominamy, że w godzinach w których normalnie były Msze św. kościół jest otwarty na osobistą modlitwę i również my kapłani jesteśmy w tych godzinach (klasztor Marias Minde od 12.00 do 13.00, kościół św. Pawła w centrum od 15.00 do 16.00 0raz od 19.00 do 20.30)

2. W najbliższym tygodniu:

  • w środę –  święto św. Katarzyny Sieneńskiej
  • w piątek –  wspomnienie św. Józefa. Jest to również I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 do 19.00 możliwość osobistej modlitwy w kościele w centrum oraz możliwość spowiedzi św. O godz. 19.30 zapraszamy na transmisje Mszy św. z naszego kościoła. Natomiast o godz. 20.30 transmisja modlitwy różańcowej połączonej z nabożeństwem majowym.
  • w sobotę –  jest I sobotą miesiąca. Od godz. 18.00 do 19.30 możliwość osobistej modlitwy w kościele w centrum oraz możliwość spowiedzi w j. polskim. Natomiast o godz. 20.15 zapraszamy na transmisje nabożeństwa pierwszej soboty.
  • w przyszłą niedzielę – 3 maj – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski (liturgiczne świętowanie przeniesione na sobotę 02.05) oraz święto Konstytucji 3 Maja. Zapraszamy na transmisje Mszy św. w j. polskim, o godz. 9.00 w intencji naszej Ojczyzny.

Również każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności. Dołączmy również do modlitwy różańcowej modlitwę litanią loretańską – tym samym nie zapominając o naszej pięknej tradycji nabożeństw majowych.

3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagają w transmisji Mszy św. i nabożeństw. Bóg zapłać. Zachęcamy przy tej okazji do subskrybowania naszego kanału. Pozwoli to również Wam na otrzymywanie powiadomień o bieżących transmisjach.

4. Zapraszamy zarówno osoby mieszkające samotnie jak i rodziny, do przyjmowania obrazu Jezusa Miłosiernego, który od września 2016 r. odwiedza wiernych naszej wspólnoty. Obraz zabieramy w jedną niedzielę a przynosimy w następną niedzielę (za tydzień). Wraz z obrazem zabiera się modlitewnik oraz akt zawierzenia rodziny Bożemu Miłosierdziu. Prosimy Termin zabrania obrazu prosimy ustalić telefonicznie (lub też e-mailowo) z księżmi.

5. Dziękujemy bardzo serdecznie p. Mateuszowi, p. Władysławowi, p. Marianowi, p. Arturowi oraz p. Filipowi za prace wykonaną wokół domu księży na Nylandsveien 26. Bóg zapłać.

6. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :).