Ogłoszenia parafialne z 9 sierpnia 2020 – XIX niedziela zwykła

XIX niedziela zwykła
9. 08. 2020 r.

  1. Przeżywamy XIX niedzielę zwykłą w ciągu roku. Witamy i pozdrawiamy wszystkich, którzy przybyli do swoich bliskich. Życzymy Wam dobrego pobytu.
  2. Jak słyszeliśmy w apelu księdza proboszcza dzisiaj przy wyjściu z kościoła dodatkowa składka do puszek. Można też złożyć ofiarę używając vipps nr 617931. Bóg zapłać za wszystkie złożone na ten cel ofiary.
  3. W najbliższym tygodniu:

w poniedziałek – wspomnienie św. Wawrzyńca;

we wtorek – wspomnienie św. Klary;

w środę – O godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty spotkanie Anonimowych Alkoholików;

w piątek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe;

w sobotę – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – zapraszamy na Msze św. w j. polskim o godz. 19.30 w kościele św. Pawła w centrum;

w niedzielę – Msze św. w j. polskim: o godz.: 12.00 w klasztorze Marias Minde i o godz.: 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła w centrum.

  1. Przypominamy o konieczności dalszej rejestracji, najlepiej on-line. Rejestracja od czwartku rano a link na naszej stronie KLIKNIJ TUTAJ. Dziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.
  2. Przypominamy również o zapisywaniu dzieci i młodzieży na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania. Linki do zapisów i szczegółowe informacje są umieszczone na naszej stronie.
  3. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576
  4. Wszystkich życzymy dobrego i spokojnego tygodnia!