Ogłoszenia z 22 listopada 2020 r.- Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

XXXIV niedziela zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla

22.11. 2020 r.

 

1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Na zakończenie Mszy św. odnowienie Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana oraz dziękczynne Te Deum.

Witamy wszystkich  wiernych naszej wspólnoty i wszystkich  łączących się z nami przez transmisje internetową.

Aby wysłuchać dzisiejszą Msze św. KLIKNIJ TUTAJ

Z powodu dalej rozszerzającej się pandemii Covid 19 w Bergen, władze miasta przedłużyły obecne obostrzenia. Do dnia 7 grudnia zostają zawieszone wszystkie Msze św. i nabożeństwa. W tym czasie również będzie zamknięty kościół św. Pawła oraz klasztor Marias Minde.

Zachęcamy do uczestnictwa duchowego we Mszy św. przez transmisje Internetową, telewizyjną czy radiową.

Z klasztoru Marias Minde transmitujemy Msze św. o godz. 12.00. Transmisję prowadzimy na kanale You Tube naszej wspólnoty KLIKNIJ TUTAJ. Koniecznie zachęcamy do SUBSKRYBOWANIA naszego kanału.

Pamiętajmy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie o wzajemnej modlitwie za siebie. 

2. W liturgii w najbliższym tygodniu wspominamy:

  • we wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lang i Towarzyszy
  • w niedzielę – I niedziela Adwentu. O godz. 12.00 transmisja Mszy św.

3.Przypominamy również, iż w każdej chwili jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, sakramentu chorych, rozmowy czy  też innych spraw kancelaryjnych. Prosimy o telefoniczne umówienie się.

4. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach adwentowych. Z racji istniejącej sytuacji Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą transmitowane online na naszym kanale You Tube. Rekolekcje rozpoczną się 4 grudnia – I piątek do 6 grudnia – II niedziela Adwnetu. Szczegółowe informacje są już zamieszczone na naszej stronie ZOBACZ TUTAJ. Rekolekcje poprowadzi o. Zygmunt Majcher – duszpasterz z Førde. Zapraszamy do uczestnictwa.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.