SPOTKANIE z p. psycholog

W sobotę, 8 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkanie z p. psycholog Haliną Czerwińską. Pani psycholog przyjeżdża z Polski na zaproszenie Rodziców z naszej wspólnoty. Spotkanie będzie w pokoju nauczycielskim szkoły św. Pawła (wejście jak do biur parafialnych – na przeciwko bocznego wejścia do kościoła). Temat spotkania to: Wychowywać – to kochać i wymagać. Na spotkaniu możliwość zadawania pytań. Będzie również możliwość aby w czasie wykładu dzieci były w pomieszczeniu obok pod opieką osoby dorosłej.

 Natomiast w niedziele możliwość uczestnictwa w warsztatach rodziców. W czasie warsztatów dzieci również mogą udać się katechezę z Siostrami. Zapisy na te warsztaty na sobotnim spotkaniu. Jeśli ktoś potrzebowałby indywidualnego spotkania to proszę o kontakt z ks. Januszem.

hc1Halina Czerwińska – pedagog, mediator, edukator i koordynator programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, instruktor programu „Golden Five”, trener profilaktyki zintegrowanej – realizuje pakiet programów profilaktycznych: „Archipelag Skarbów”, Mediacje Rówieśnicze (program autorski), Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, Golden Five. Posiada doświadczenie realizacji pakietu programów w projekcie międzynarodowym Commenius Regio, lata 2013 – 2015 (realizacja w Wilnie przy współpracy Marii Hose Lera z Uniwersytetu w Sewilli, psychologa i międzynarodowego koordynatora programu Golden five). Specjalista do spraw terapii emocjonalnej, opracowała program pt. „Edukacja Emocjonalna” przeznaczony dla uczniów klas I – VI szkół podstawowych oraz program pt. „Porozmawiajmy ze sobą” skierowany do uczniów klas gimnazjalnych. Mama pięciorga dzieci. Jej celem jest wychować dzieci dla MIŁOŚCI. Za motto swojej firmy – OSTOI przyjęła słowa Św. Jana od Krzyża; „U schyłku swojego życia będziemy sądzeni z miłości”. Uwielbia chodzić po górach, pływać i czytać książki. Służy wiedzą i doświadczeniem w zakresie problemów wychowawczych. /zob. więcej ostoja.szkola.pl/