Ogłoszenia z 28 lutego 2021 r – II niedziela Wielkiego Postu

II niedziela Wielkiego Postu

28.02.2021 r.

1. Przeżywamy 2 niedziele Wielkiego Postu.

2. W tym tygodniu:

  • w środę – o godz. 18.00 naprzeciwko krypty kościoła spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – przeżywamy I piątek miesiąca. Od godz. 18.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W czasie adoracji modlimy się w intencji misji oraz w intencjach wpisanych w księdze próśb i podziękowań. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  • w sobotę przeżywamy I sobotę miesiąca. Zapraszamy na Msze św. o godz.  19.30, a bezpośrednio po Mszy św. modlitwa różańcowa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • w przyszłą niedzielę Msze święte w j. polskim o godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde oraz o godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła  centrum. 20 minut przed Mszami św. nabożeństwo Gorzkich Żali. Msza św. w j. polskim także w Voss, o godz. 11.00.

3. Przypominamy o konieczności rejestracji na Msze św. i nabożeństwo Drogi Krzyżowej.  KLIKNIJ TUTAJRejestracja od czwartku rano, od godz. 7.00

4. Przed ołtarzem są Wielkanocne baranki Caritas. Dowolna składana ofiara do puszki  jest wsparciem działalności Caritas oraz pomocą osobom potrzebującym.

5. Informacje o katechezie przedmałżeńskiej czyli tzw. kursie przedmałżeńskim w j. polskim znajdują się na naszej stronie. KLIKNIJ TUTAJ. Katecheza przedmałżeńska w j. norweskim rozpocznie się 12 kwietnia. Więcej informacji również na stronie. ZOBACZ TUTAJ

6. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Będzie miała ona miejsce w piątek przed niedzielą palmową tj. 26 marca po Mszy św. o godz.  19.00. Przypominamy o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem uczestnictwa. Konieczność zapisania się przez stronę EDK. Więcej informacji również na naszej stronie. ZOB. TUTAJ

7. Przypominamy wszystkim członkom Róż różańcowych o odmawianie kolejnej tajemnicy z dniem 1 marca. Intencja na miesiąc marzec na naszej stronie.

8. Do  marca uczniowie 10 klasy mogą składać podania o miejsce  St. Paul gymnas. Więcej informacji na stronie internetowej www.stpaulgymnas.no. Podania należy składać przez system www.vigo.no.

9. Pragniemy również podziękować za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii.  Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

10. Wszystkim Wam życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Nie Bóg Was umacnia i błogosławi na ten czas Wielkiego Postu.