Duszpasterze

Ks. Proboszcz:
Dom Alois Arnstein Brodersen, Can. Reg.

Dom Alois - księża w BergenE-mail: Alois.Brodersen@katolsk.no
Adres: Parkveien 32, 5007 Bergen
Tel. domowy: 55 30 80 21
Tel. służbowy: 55 21 59 60
Tel. komórkowy: 48 27 72 82
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

Księża wikariusze:

Ks. Janusz Batko

janusz batko - księża w BergenE-mail: januszbatko@poczta.fm
Tel. komórkowy: 99 09 84 56
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

 

Ks. Marcin Zych

ks. Marcin ZychE-mail: Marcin.Zych@katolsk.no
Tel. komórkowy: 47 97 57 12
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

 

 

O. Zygmunt Majcher OFM

p.-Zygmunt-768x1024

E-mail: Zygmunt.Majcher@katolsk.no

Tel. komórkowy: 400 36 342

Adres:  Hafstadveien 29, 6800 Førde

Odpowiedzialny za duszpasterstwo w Sogn og Fjordane

 

Dom Lukas Stefan Lorf-Wollesen, Can. Reg.

Dom Lukas - księża w BergenE-mail: Lukas.Lorf-Wollesen@katolsk.no
Adres: Parkveien 32, 5007 Bergen,
Tel. domowy: 55 30 80 20
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

 

Ks. Erik Andreas Holth

p. Erik

E-mail: Erik.Andreas.Holth@katolsk.no 

Tel. komórkowy: 924 89 033

Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen 

 

Ks. Jeyanthan Pachechek OMI

p. Jey

E-mail: Jeyanthan.Pachchek@katolsk.no

Tel. komórkowy: 463 21 641

Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

 

Ks. Cruf Fernandez Climaco

p.Cruf-Climaco

E-mail:  Cruf.Climaco@katolsk.no 

Tel. komórkowy: 404 09 518

Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

 

 

 

Diakoni stali:

Diakon Henrik von Achen

stały diakon Henrik z BergenE-mail: Henrik.Achen@katolsk.no
Tel. domowy: 55 16 27 38
Tel. służbowy: 55 58 31 20