Chrystus Zmartwystał. Alleluja.

Chrystus Zmartwychwstał . Alleluja.

Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja

Ciebie Boga wysławiamy

Wielka jest nasza wdzięczność, którą wyśpiewaliśmy w uroczystym Te Deum, że mogliśmy wspólnie, przeżywać najważniejsze tajemnice naszej wiary, gromadząc się w naszej polonijnej wspólnocie na Liturgii Triduum Paschalnego i Niedzieli Wielkanocnej.

Triduum w Sælen kirke

Po raz trzeci świętowaliśmy Triduum Paschalne w jęzuku polskim w kościele Sælen kirke. Przekonujemy się, że jest bardzo dobrym i spokojnym miejscem. Jesteśmy wdzięczni protestanckiej norweskiej parafii Sælen menigheten za udostępnienie i wynajęcie kościoła.

Podziękowania zaangażowanym

Pragniemy w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacje Liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy:

  • czytającym czytania, komentarze, modlitwę wiernych, pomagającym w liturgii,
  • Zespołowi za przygotowanie i prowadzenie śpiewów na całe Triduum,
  • wszystkim ministrantom za tak liczną obecność, piękne włączenie się i zaangażowanie w liturgię Triduum
  • za pogotowaną ciemnice i grób Pański – te podziękowania składamy na ręce p. Justyny, p. Beaty, p. Joanny, p. Joanny, p. Artura, p. Filipa, p. Włodzimierza, p. Zdzisława, p. Dariusza i p. Jana,
  • p. Piotrowi za przygotowanie ognia
  • p. Julii za fotograficzną dokumentacje
  • wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżywania tych dni – Bóg zapłać.

Wszystkim Wam drodzy Bracia i Siostry dziękuje za obecność trwania przy Jezusie cierpiącym i Zmartwywstałym i wspólną modlitwę – „Bóg zapłać”.

Zdjęcia z Liturgii Triduum Paschalnego

W naszej galerii mozna zobaczyć zdjęcia z przebiegu Liturgii Paschalnego:

Niech Zmartwychwstały Pan zawsze Wam błogosławi, obdarza zdrowiem, siłami w pracy i codziennych obowiązkach. Niech wlewa w Wasze serca pokój i niech będzie pociechą w rozłące z bliskimi. Wszelkich łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.