30 listopada 2025
Intencje modlitewne na grudzień 2025 r.
Intencja papieska
Intencja powszechna — Za chrześcijan żyjących na terenach objętych konfliktami
Módlmy się, aby chrześcijanie żyjący w strefie wojny lub konfliktu, szczególnie na Bliskim Wschodzie, byli siewcami pokoju, nadziei i pojednania.
Intencje naszej wspólnoty na grudzień:
- o dobre i owocne przeżycie czasu rekolekcji oraz czasu Adwentu dla wiernych naszej wspólnoty oraz o ich duchowe i trwałe owoce
- w intencji naszego rekolekcjonisty – ks. dr Witolda Burdy, o światło Ducha św. i potrzebne Boże łaski dla Niego
- w intencjach spowiedników i rekolekcjonistów, o światło Ducha św. oraz Boże błogosławieństwo w ich posłudze
- o wytrwałość w podjętych postanowieniach i wyrzeczeniach adwentowych
- o zgodę i miłość w naszych rodzinach, aby wszyscy mogli razem usiąść przy wigilijnym stole
- o pokój na Ukaranie, o zaniechanie wszelkich działań zbrojnych na terenach wojennych
- za wszystkich dotkniętych działaniami zbrojnymi na wschodzie, aby otrzymali potrzebną pomoc od ludzi dobrego serca
- o powołania zakonne kapłańskie, również powołania z naszej wspólnoty, aby nie zabrakło głosicieli i świadków Ewangelii
Rekolekcje i Msze św. Roratnie
Serdecznie wszystkich Członków Róż Różańcowych zapraszamy udziału w rekolekcjach adwentowych, które będą miały miejsce 5 – 7 grudzień 2024. Więcej informacji o rekolekcjach.
Również serdecznie zapraszamy do udziału w Mszach św. Roratnich w każdy czwartek adwentu, o godz. 17.30. Prosimy, aby każdy zabrał lampion biorąc udział u Roratach.