Nabożeństwo majowe i spotkanie przy grillu

Grota Matki Bożej przy drodze
do klasztoru Marias Minde

Pomysł na nabożeństwo majowe i wspólne grilowanie

Zrodził się pomyśl, aby 25 maja o godz. 18.00, przed świętem Wniebowstąpienia Pańskiego (Kristi Himmelfart), zorganizować nabożeństwo majowe przed Grotą Matki Bożej (która znajduje się przy klasztorze Marias Minde). Nabożeństwu będzie przewodniczył Ks. Bp. Leszek Leszkiewicz z Tarnowa, który w tym czasie będzie odwiedzał naszą parafię.

Liczne atrakcje nie tylko dla dzieci …

Przewidziane są liczne atrakcje dla najmłodszych (zjezdzalnia, dmuchana kula, rzucanie do celu i inne wyzwania 😉 ) a także loteria z ciekawymi nagrodami.

Dla każdego są przewidziane liczne smakołyki – od pysznych smażonych kiełbasek po pyszne ciasta. Każdy z pewnością znajdzie coś pysznego dla siebie 🙂

Potrzebna pomoc

Kilka osób już wyraziło chęć zaangażowania ale potrzebujemy jeszcze kilka osób do pomocy, m.in.: potrzebujemy dwa duże grille i dwie osoby, które mogą pomóc przy grillowaniu. Potrzebujemy kilku jeszcze osób na zmianę, aby asystowały przy zabawach dzieci. Potrzebujemy dużych parasoli lub namiotów, które można by rozstawić nad stołami. Proszę o zgłoszenie się w najkrótszym czasie. Kontakt: p. Justyna – tel. 46592160, ks. Janusz – 99098456.

Konieczność rejestracji

Z powodów organizacyjnych konieczna jest rejestracja uczestniczących, która będzie elektroniczna. Wystarczy wpisać jedną osobę z rodziny i podać ile będzie dorosłych oraz dzieci. Rejestracja do niedzieli -22 maja włącznie.

Rejestracja tutaj

Koszty

Koszt uczestnictwa to 100 kr od osoby dorosłej i 50 kr od dziecka, które przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacji. Wpłacamy na konto polonijne 3626.3076782 lub naszego Vippsa nr 716293, lub w czasie spotkania.

Podziękowania

Już pragnę wyrazić wdzieczność tym osobom, które wyraiły chęć zaangażowania i tym, które się jeszcze zaangażują.

Dziękuje fundacji BeatusCras za wszelkie wsparcie i pomoc, za bezpłatne udostępnienie atrakcji dla dzieci oraz przeprowadzenie loterii.

Serdecznie zapraszam
ks. Janusz Batko
4799098456