Nabożeństwo majowe i spotkanie przy grillu

Grota Matki Bożej przy drodze
do klasztoru Marias Minde

Pomysł na nabożeństwo majowe i wspólne grilowanie

Zrodził się pomyśl, aby 25 maja o godz. 18.00, przed świętem Wniebowstąpienia Pańskiego (Kristi Himmelfart), zorganizować nabożeństwo majowe przed Grotą Matki Bożej (która znajduje się przy klasztorze Marias Minde). Nabożeństwu będzie przewodniczył Ks. Bp. Leszek Leszkiewicz z Tarnowa, który w tym czasie będzie odwiedzał naszą parafię.

Liczne atrakcje nie tylko dla dzieci …

Przewidziane są liczne atrakcje dla najmłodszych (zjezdzalnia, dmuchana kula, rzucanie do celu i inne wyzwania 😉 ) a także loteria z ciekawymi nagrodami.

Dla każdego są przewidziane liczne smakołyki – od pysznych smażonych kiełbasek po pyszne ciasta. Każdy z pewnością znajdzie coś pysznego dla siebie 🙂

Potrzebna pomoc

Kilka osób już wyraziło chęć zaangażowania ale potrzebujemy jeszcze kilka osób do pomocy, m.in.: potrzebujemy dwa duże grille i dwie osoby, które mogą pomóc przy grillowaniu. Potrzebujemy kilku jeszcze osób na zmianę, aby asystowały przy zabawach dzieci. Potrzebujemy osobę do sprzedaży napojów oraz osobę, która mogłaby przygotować tradycyjny smalec. Proszę o zgłoszenie się w najkrótszym czasie. Kontakt: p. Justyna – tel. 46592160, ks. Janusz – 99098456.

Konieczność rejestracji

Z powodów organizacyjnych konieczna jest rejestracja uczestniczących, która będzie elektroniczna. Wystarczy wpisać jedną osobę z rodziny i podać ile będzie dorosłych oraz dzieci. Rejestracja do niedzieli -22 maja włącznie.

Rejestracja tutaj

Koszty

Koszt uczestnictwa to 100 kr od osoby dorosłej i 50 kr od dziecka, które przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacji. Wpłacamy dopiero po następnej niedzieli (po 22 maja), gdy będziemy mieć pewność jeśli chodzi o pogodę. Wpłaty na konto polonijne 3626.3076782 lub naszego Vippsa nr 716293, lub w czasie spotkania.

Podziękowania

Już pragnę wyrazić wdzieczność tym osobom, które wyraiły chęć zaangażowania i tym, które się jeszcze zaangażują.

Dziękuje fundacji BeatusCras za wszelkie wsparcie i pomoc, za bezpłatne udostępnienie atrakcji dla dzieci oraz przeprowadzenie loterii.

Serdecznie zapraszam
ks. Janusz Batko
4799098456