Ogłoszenia parafialne z 26 grudnia 2021 r.

1. Informacje ogólne

Przeżywamy dziś święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  • wtorek – święto św. Młodzianków
  • środa – o godz. 18.00 w sali naprzeciw krypty spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • sobota – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem pierwszy dzień Nowego Roku 2022. Jest to również I sobota miesiąca stycznia. Msze św. w kościele św. Pawła w centrum w j. polskim o godz. 15.00 i 19.30. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Poprzez modlitwę różańcową pragniemy wynagradzać Maryi, odpowiadając na wezwanie, które skierowała do nas w Fatimie.
  • niedziela – Msze święte w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00 oraz w kościele św. Pawła o 15.00 i 19.30.

3. Ograniczenia sanitarne

Przypominam o istniejących ograniczeniach w publicznych spotkaniach, które wynoszą 50 osób. Również w Mszach św. i nabożeństwach może uczestniczyć 50 osób. Jeśli będzie konieczność to jest też możliwość, aby ok. 20 osób uczestniczyło równocześnie we Mszy św. w krypcie naszego kościoła. Tam jest obraz i głos z górnego kościoła.
Konieczna jest rejestracja do uczestnictwa w Mszy św. (dotyczy to również krypty). Potwierdzeniem zarejestrowania jest otrzymana kopia wysłanego formularza rejestracyjnego, która czasem może przyjść do Spamu. Rejestracja na Msze św. świąteczne od soboty – godz. 8.00.
Każdy zajmuje wskazane przez vakta stałe miejsce- które są numerowane– które nie zmienia w czasie Mszy. Rodzina lub mieszkający razem mogą siedzieć wspólnie.
Gdyby ktoś się zarejestrował, a nie mógł przyjść – koniecznie proszę poinformować telefonicznie.

Proszę też o zachowywanie wszelkich pozostałych zasad sanitarnych, które nas obowiązują.

4.Intencje modlitewne Róż Różańcowych.

Przypominam członkom Róż Różańcowych o zmianie odmawianej tajemnicy od soboty (01.01). Intencja papieska oraz intencje naszej wspólnoty zostaną wysłane e-mailem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie.

5. Podziękowania

Dziękuje wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy wszystkim składającym ofiary składane na tace. Bóg zapłać.

Wszystkim życzę radości i pokoju Dzieciątka Jezus, a błogosławieństwo Nowonarodzonego niech nam towarzyszy.

ks. Janusz Batko

+47 99098456