Ogłoszenia parafialne z 20 lutego 2022 r.

1. Informacje ogólne

Przeżywamy VII niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszamy na kawę i ciasto do krypty. Dziękuje tym, którzy w tym tygodniu przygotowują kawę i ciasto.

2. W najbliższym tygodniu:

 • w poniedziałek – o godz. 19.00 Msza św. w j. polskim w Voss
 • wtorek – święto katedry św. Piotra. O godz. 19.00 spotkanie z Rodzicami dzieci przyjmujących I Komunię św. w Bergen
 • środa – wspomnienie św. Polikarpa. O godz. 18.00 w sali naprzeciw krypty spotkanie Anonimowych Alkoholików
 • piątek – od godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi w j. polskim w kościele św. Pawła
 • sobota – Msze św. w j. polskim:
  • godz. 19.30 Msza św. niedzielna w kościele św. Pawła.

Natomiast na godz. 14.00 zapraszamy dzieci ze scholi oraz dzieci uczestniczące w Mszy na bal karnawałowy – każdego obowiązuje przebranie karnawałowe!!! Bal karnawałowy odbędzie się on w krypcie kościoła od godz. 14.00 do 18.00. Więcej informacji na fb scholi i stronie parafialnej oraz u p. Walentyny. W celach organizacyjnych konieczność zapisu przez fb scholi lub telefonicznie – p. Walentyna (96724701).

 • niedziela – Msze święte w j. polskim:
  • godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde
  • godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła

3. Przepisy sanitarne

Ciesząc się, że zostały zniesione wszelkie ograniczenia dotyczące uczestnictwa we Mszy św., pragnę ponowić zachętę, aby wzajemnie zapraszać się do uczestnictwa w Mszy św. Zachęcam też wszystkich do zaangażowanie się w poszczególne grupy.

4. Rekolekcje Wielkopostne

Już dzisiaj zapraszam do uczestnictwa w rekolekcjach Wielkopostnych, które wygłosi ks. Sylwester Brzeźny. Rekolekcje odbędą się 4, 5, 6 marca w ramach Mszy św. w I piątek, I sobotę i Mszy św. w niedzielę. Więcej informacji w krótce na stronie.

5. Katecheza przedmałżeńska

Katecheza przedmałżeńska w j. polskim rozpocznie się 8 marca. Spotkania będą w szkole św. Pawła. Więcej informacji na naszej stronie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się przez formularz rejestracyjny.

6. Podziękowania

Bardzo serdecznie chciałem podziękować Panom, którzy w miniony piątek sprzątali nasz kościół. Bóg zapłać. Dziękuje wszystkich angażującym się w liturgie Mszy św. Dziękuje za ofiary na tace, na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

Bardzo serdecznie chciałem podziękować Panom, którzy w miniony piątek sprzątali nasz kościół. Bóg zapłać. Wszystkim życzę dobrej niedzieli oraz dobrego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy. Niech Wam Bóg błogosławi.
ks. Janusz Batko
+47 990 98 456