Ogłoszenia parafialne z 18 czerwca 2023 r.

1. Informacje ogólne

Przeżywamy XI niedziele zwykłą w ciągu roku.
Z racji rozpoczynających się wakacji i przez cały okres wakacji, nie będzie kawy i ciasta po Mszy św. o godz. 15.00. Pragniemy wyrazić w tym miejscu wielką wdzięczność wszystkim, którzy w ciągu roku przygotowywali ciasto i kawę. Dziękując już dzisiaj zapraszamy do dalszego zaangażowania po wakacjach.

2. W najbliższym tygodniu:

 • środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi:
  • o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
 • sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w j. polskim:
  • godz. 19.30 – Msza św. niedzielna w j. polskim
 • niedziela – XII niedziela zwykła w ciągu roku. Msze św. w j. polskim:
  • godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde
  • godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła

3. Zapisy na katecheze

Rodziców przed wyjazdem na wakacje prosimy o zapisanie dzieci do przygotowania do I Komunii św. (dotyczy dzieci urodzonych 2016 r. lub starszych) oraz do Bierzmowania (dotyczy młodzieży klas 8 lub starszych). Więcej informacji na naszej stronie. Jest również możliwość uczestnictwa w katechezie w j. norweskim Więcej informacji na stronie parafii.

4. Podziękowanie za zaangażowanie

Pragniemy wyrazić wielką wdzięczność wszystkim, którzy włączyli w przygotowanie i przebieg uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy naszemu Zespołowi za prowadzenie śpiewu. Dziękujemy naszym członkom rady parafialnej za koordynacje, dziękujemy przewożącym i montującym ołtarz. Dziękujemy Paniom oraz Panom za niesienie feretronu Matki Bożej Fatimskiej oraz Matki Bożej Częstochowskiej, dziękujemy za niesienie baldachimu oraz nagłośnienia. Dziękujemy za kwiaty do feretronu Matki Bożej Fatimskiej oraz kwiaty do naszego ołtarza. Dziękujemy dzieciom za sypanie kwiatów. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się zaangażowali – Bóg zapłać.

Dziękujemy Wam wszystkim, którzy włączacie się we wszelką posługę podczas Mszy św. oraz poza liturgią. Dziękujemy sprzątającym w miniony piątek nasz kościół. Bóg zapłać.

Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia. Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi.

Duszpasterze:
ks. Janusz Batko +47 99098456
ks. Dawid Banaś +47 47978577