Ogłoszenia parafialne z 2 stycznia 2022 r.

1. Informacje ogólne

Przeżywamy II niedzielę po Uroczystości Bożego Narodzenia.

2. W najbliższym tygodniu:

 • poniedziałek – Msza św. w j. polskim w Voss o godz. 19.00
 • środa – o godz. 18.00 w sali naprzeciw krypty spotkanie Anonimowych Alkoholików
 • czwartek – uroczystość Objawienia Pańskiego, którą w naszej wspólnocie będziemy przeżywać w najbliższą niedzielę.

Po Mszy św. wieczornej (od godz. 19.30) całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału. Więcej informacji na naszej stronie.

 • piątek – I piątek miesiąca stycznia. Od godz. 17.30!! do 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. w j. polskim. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim. Należy się zarejestrować.
 • sobota – Msze św. w j. polskim:
  • godz. 16.00 Msza św. niedzielna dla dzieci. 45 minut przed Mszą św. (o 15.15) zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego śpiewu kolęd wraz scholą dziecięcą.
  • godz. 19.30 Msza św. niedzielna w kościele św. Pawła
 • niedziela – uroczystość Objawienia Pańskiego zwana również Świętem Trzech Króli. Jest to zarazem święto Chrztu Pańskiego. Msze święte w j. polskim:
  • godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde
  • godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła

3. Ograniczenia sanitarne

Dziękuje za zrozumienie i dostosowywanie się do istniejących ograniczeń i przepisów sanitarnych. Do 13 stycznia obowiązują istniejące ograniczenia. Na Mszach św. i nabożeństwach może uczestniczyć 50 osób. Jeśli będzie konieczność to jest też możliwość, aby ok. 20 osób uczestniczyło równocześnie we Mszy św. w krypcie naszego kościoła. Tam będzie obraz i głos z górnego kościoła.
Konieczna jest rejestracja uczestnictwa w Mszy św. (dotyczy to również krypty). Potwierdzeniem zarejestrowania jest otrzymana kopia wysłanego formularza rejestracyjnego, która czasem może przyjść do Spamu. Rejestracja na Msze św. od soboty rano, od. godz. 8.00.
Każdy zajmuje wskazane przez vakta stałe miejsce- które są numerowane– które nie zmienia w czasie Mszy. Rodzina lub mieszkający razem mogą siedzieć wspólnie.
Gdyby ktoś się zarejestrował, a nie mógł przyjść – koniecznie proszę poinformować telefonicznie.
Proszę też o zachowywanie wszelkich pozostałych zasad sanitarnych, które nas obowiązują.

Z racji istniejących ograniczeń sanitarnych nie będzie katechezy w ramach przygotowania do bierzmowania w niedziele (09.01) o godz. 13.30.

4. Podziękowania

Dziękuje wszystkich angażującym się w liturgie Mszy św. Dziękuje za ofiary na tace, na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

5. Życzenia

Na progu Nowego Roku pragnę wszystkim Wam Drodzy życzyć błogosławieństwa Bożego na każdy dzień Nowego Roku. Niech Boża Dziecina obdarza Was i Wasze Rodziny potrzebnymi łaskami i swoim błogosławieństwem. Błogosławionego Nowego 2022 Roku

ks. Janusz Batko

+47 99098456