Ogłoszenia z 11 lipca 2021 r. – XV niedziela zwykła

XV niedziela zwykła

11.07. 2021 r.

 

1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą w ciągu roku. Witamy wszystkich przybyłych gości do naszej parafii. Życzymy dobrego  i spokojnego odpoczynku.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałekwspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
  • we wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • w środę – o godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartek wspomnienie św. Bonawentury
  • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Od godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi w j. polskim w kościele św. Pawła w centrum . Na godz. 19.30 zapraszamy do wspólnego sprzątania kościoła.
  • w sobotę Msza św. niedzielna o godz.  19.30 w kościele św. Pawła.
  • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim: 12.00 – w klasztorze Marias Minde oraz 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła.

2. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na emaila.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.

Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

4. Wszystkim udającym się na urlop, wakacje życzymy bezpiecznej drogi oraz spokojnego i dobrego odpoczynku. Wszystkim dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia.