Ogłoszenia z 13 czerwca 2021 r. – XI niedziela zwykła

XI niedziela zwykła

13.06. 2021 r.

1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj wybory do Rady Parafialnej. Kto nie oddał głosu, można to uczynić po Mszy św. Przypominamy, że z naszej polskiej grupy mamy 1 kandydata: p. Piotra Józefowicza. Zachęcamy, aby każdy wziął udział w wyborach.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala
  • w środę – o godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartek – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego
  • w piątekod godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi w j. polskim. Natomiast na godz. 20.15 zapraszamy do wspólnego sprzątania kościoła.
  • w sobotę Msza św. niedzielna w kościele św. Pawła o godz. 19.30. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie również możliwość spowiedzi św. w j. polskim.
  • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim: 12.00 – w klasztorze Marias Minde oraz 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła w centrum.

3. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na emaila.

4. Prosimy, aby jeszcze przed wyjazdem na wakacje dokonać zapisania dzieci i młodzieży na katechezę w ramach 1 roku przygotowania do I Komunii Świętej i sakramentu Bierzmowania na nowy rok szkolny 2021-2022. KLIKNIJ TUTAJ.

5. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Siostrom Misjonarkom Miłości, zwłaszcza s. Karolinie, a także p. Karolinie i p. Justynie za prowadzenie oraz pomoc w katechezach w ramach I roku przygotowania do I Komunii św. Bóg zapłać.

6. Pragniemy poinformować, że w czasie wakacji, w każdy piątek od godz. 18.00 do 19.00 w kościele św. Pawła w centrum będzie możliwość spowiedzi w j. polski. Przypominamy ponadto, że spowiedź św. zawsze pół godziny przed Mszami św., także w trzecią sobotę miesiąca oraz zawszę można się umówić telefonicznie, na dowolną godzinę, na dowolny dzień, bezpośrednio z nami, księżmi.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.

8. Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia.