Ogłoszenia z 27 czerwca 2021 r. – XIII niedziela zwykła – Uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła

XIII niedziela zwykła  – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

27.06. 2021 r.

1. Świętujemy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła z racji iż naszej parafii patronuje św. Paweł. Przez wstawiennictwo św. Apostołów módlmy się w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza
  • we wtorek – uroczystość św. Apostołów: Piotra i Pawła
  • w środę – o godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątekI piątek miesiąca lipca. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W czasie adoracji modlimy się w intencji misji oraz w intencjach wpisanych w księdze próśb i podziękowań. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim.
  • w sobotę święto św. Tomasza. Jest to również I sobota miesiąca. Zapraszamy na Msze św. o godz.  19.30, a bezpośrednio po Mszy św. nabożeństwo pierwszosobotnie – modlitwa różańcowa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim: 12.00 – w klasztorze Marias Minde oraz 15.00 i 19.30 w centrum.

3. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na emaila.

4. Prosimy, aby jeszcze przed wyjazdem na wakacje dokonać zapisania dzieci i młodzieży na katechezę w ramach 1 roku przygotowania do I Komunii Świętej i sakramentu Bierzmowania na nowy rok szkolny 2021-2022. KLIKNIJ TUTAJ. W okresie wakacyjnym (19.06 – 30.08) Msze św. w Voss w każdą niedzielę o godz. 11.00 w j. norweskim. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

5. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.

Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

6. Wszystkim udającym się na urlop, wakacje życzymy bezpiecznej drogi oraz spokojnego i dobrego odpoczynku. Wszystkim dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia.