Ogłoszenia z 25.07.2021r. – XVII niedziela zwykła

XVII niedziela zwykła

25.07. 2021 r.

 1. Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Witamy wszystkich przybyłych gości do naszej parafii. Życzymy dobrego  i spokojnego odpoczynku.

Dzisiaj z woli Ojca Świętego Franciszka przeżywamy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Niech będzie to okazja do okazania wdzięczności i modlitwy.

Z racji liturgicznego wspomnienia patrona podróżujących – św. Krzysztofa- na zakończenie wszystkich Mszy Świętych błogosławieństwo kierowców i podróżujących.

 1. W najbliższym tygodniu:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny;
 • w środę – o godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików;
 • w czwartek – wspomnienie św. Marty;
 • w piątek –Od godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi w j. polskim w kościele św. Pawła w centrum;
 • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli. Msza św. niedzielna o godz.  19.30 w kościele św. Pawła.
 • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim: 12.00 – w klasztorze Marias Minde oraz 15.00 i 19.30 w centrum.
 1. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na e- mail.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.
 3. Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.
 4. Wszystkim udającym się na urlop, wakacje życzymy bezpiecznej drogi oraz spokojnego i dobrego odpoczynku. Wszystkim dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia.