Ogłoszenia z Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – 30.05.2021r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, Rok B
30. 05. 2021 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Gratulujemy młodzieży, która w dniu wczorajszym i dzisiaj przyjęła sakrament Bierzmowania.
 1. W najbliższym tygodniu:
 • w poniedziałek – Święto Nawiedzenia NMP;
 • we wtorek – wspomnienie św. Justyna;
 • w środę – O  godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików;
 • w czwartekUroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało), która w naszej wspólnocie jest przeniesiona na najbliższą niedzielę;
 • w piątek I piątek miesiąca. Od godz. 18.00 spowiedź święta i adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji modlimy się w intencji misji i w intencjach wpisanych w księdze próśb i podziękowań. O godz. 19.00 Msza święta w j. polskim w kościele św. Pawła
 • w sobotę – I sobota miesiąca.  Msza św. niedzielna o godz. 19.30, a następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 • w przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ. Msze święte w j. polskim w Marias Minde o godz. 12.00 oraz w centrum o godz. 15.00 i o godz. 19.30. W związku z obowiązującymi restrykcjami nie będzie w tym roku procesji. W Voss Msza Święta o godz. 11.00.
 1. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Vaktowie, maja prawo sprawdzać rejestracje!!! Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na emaila.
 1. W sobotę 12 czerwca na godz. 11.00 zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie wszystkich ministrantów, kandydatów na ministrantów i wszystkich którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Więcej informacji na stronie. KLIKNIJ TUTAJ.
 1. Prosimy, aby jeszcze przed wyjazdem na wakacje dokonać zapisania dzieci i młodzieży na katechezę w ramach 1 roku przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i sakramentu Bierzmowania na nowy rok szkolny 2021-2022. KLIKNIJ TUTAJ.
 1. W sobotę 12 czerwca i niedzielę 13 czerwca odbędą się w Krypcie wybory do Rady Parafialnej. Lista kandydatów będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Głosujemy na 6 osób.
 1. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.

Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

8. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia. Niech Boże błogosławieństwo Wszystkich umacnia i prowadzi.