Rocznica I Komunii Św.

Podejmując piękny zwyczaj, który jest w naszej Ojczyźnie, zapraszamy wszystkie dzieci, które przyjmowały I Komunię w minionym roku. Zapraszamy zarówno te dzieci,  które przyjmowały I Komunię w naszym parafialnym kościele w Bergen, jak i te, które przyjmowały I Komunię w parafiach w Polsce, do wspólnej Mszy św. dziękczynnej w I rocznicę Komunii Świętej 7 maja o godz. 16.00.

Możliwość spowiedzi dla Dzieci przeżywających rocznice oraz rodziców i najbliższych, będzie 6 maja, (I piątek) od 17.30 w kościele św. Pawła.

Jeśli chodzi o stroje, to zapraszamy Dzieci w strojach w których przyjmowały I Komunię św. Jeśli ktoś nie ma już stroju z I Komunii to nic nie szkodzi, niech uczestniczy wtedy bez stroju. Dla dzieci będą zarezerwowane ławki z przodu (jak w dniu I Komunii św.). Jeśli będzie stosowna pogoda, to Dzieci wspólnie z kapłanem wejdą w uroczystej procesji. Wszystkie dzieci prosimy o przybycie conajmniej 10 minut przed Mszą św. (o 15.50  )

Rodziców, którzy chcieliby przeczytać czytania i modlitwę wiernych w czasie tej rocznicowej Mszy bardzo proszę o wcześniejsze poinformowanie i zgłoszenie /ks. Janusz 99098456/