Świadczenia emerytalne  i rentowe – spotkanie online

Wydział Konsularny Ambasady RP w Oslo wspólnie z Departamentem Współpracy Międzynarodowej ZUS organizuje kolejne spotkanie online w ramach poradnictwa dla Polaków za granicą w zakresie świadczeń emerytalnych  i rentowych oraz zasiłków. Tym razem w spotkaniu oprócz eksperta z Departamentu Świadczeń Emerytalno- Rentowych weźmie udział również ekspert z Departamentu Zasiłków.

Miejsce i data spotkania

Spotkanie online odbędzie się na platformie Webex, będzie trwało kilkadziesiąt minut. W czasie webinaru przedstawiciele ZUS przedstawią ogólną prezentację w przedmiotowym zakresie. Następnie przejdziemy do sesji pytań i odpowiedzi. Uczestnicy/goście będą mogli zadawać pytania na czacie (wariant preferowany) lub mówiąc do własnego mikrofonu w swoim urządzeniu (laptopie, komórce, tablecie).

Termin wydarzenia –  środa,  26 października br., godz. 17.00.

Link do wydarzenia:

https://zus.webex.com/zus-pl/onstage/g.php?MTID=e608b29de05ad5c812e0d5a475f56a851

Link do wydarzenia jest także dostęny na stronie Ambasady w zakładce „aktualności” oraz na FB placówki ( https://www.gov.pl/web/norwegia/dni-poradnictwa-zus ).

Pozostałe uwagi:

Goście/zainteresowani dołączają do spotkania klikając na przesłany w/w link. Aby dołączyć do spotkania należy wpisać imię i nazwisko (lub pseudonim) oraz adres e-mail (niekoniecznie prawdziwy). Nie jest potrzebna żadna wcześniejsza rejestracja. Hasło wydarzenia powinno domyślnie zostać podane przez Webex (tak jak to widać na zrzucie ekranu – w formie zakropkowanej). Jeśli tak się nie stanie należy wpisać hasło „Norwegia”. Następnie kliknąć „dołącz teraz” (jeśli jest zainstalowany program Webex meetings) lub „Dołącz przez przeglądarkę NEW!”. W pierwszym przypadku, gdy pojawi się okno Webexa, ponownie trzeba kliknąć zielony przycisk „dołącz”.