Nasi duszpasterze

Księża w Bergen

​​Dom Alois Arnstein  Brodersen, Can. Reg.

Dom Alois Arnstein 
Brodersen, Can. Reg.

E-mail: Alois.Brodersen@katolsk.no
Adres: Parkveien 32, 5007 Bergen
Tel. domowy: 55 30 80 21
Tel. służbowy: 55 21 59 60
Tel. komórkowy: 48 27 72 82
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​Ks. Janusz Batko

Ks. Janusz Batko

E-mail: Janusz.Batko@katolsk.no
Tel. komórkowy: 99 09 84 56
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​​O. Zygmunt Majcher OFM

O. Zygmunt Majcher OFM

Odpowiedzialny za duszpasterstwo 
w Sogn og Fjordane
E-mail: Zygmunt.Majcher@katolsk.no
Tel. komórkowy: 400 36 342
Adres: Hafstadveien 29, 6800 Førde

​​Dom Gregor  Rafal Orkisz Can.Reg

Dom Grzegorz 
Orkisz Can. Reg

E-mail: Grzegorz.Orkisz@katolsk.no
Adres: Parkveien 32, 5007 Bergen,
Tel. domowy: 55 30 80 20
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​​Dom Lukas Stefan  Lorf-Wollesen, Can. Reg.​

Dom Lukas Stefan 
Lorf-Wollesen, Can. Reg.

E-mail: Lukas.Lorf-Wollesen@katolsk.no
Adres: Parkveien 32, 5007 Bergen,
Tel. domowy: 55 30 80 20
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​​Ks. Erik Andreas Holth

Ks. Erik Andreas Holth

E-mail: Erik.Andreas.Holth@katolsk.no
Tel. komórkowy: 924 89 033
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen 

​Diakon Henrik von Achen

Ks. Hai Duy Nguyen

E-mail: Hai.Duy.Nguyen@katolsk.no
Tel. komórkowy: 405 10 114
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​Diakon Henrik von Achen

Ks. Cruf Fernandez Climaco

E-mail: Cruf.Climaco@katolsk.no
Tel. komórkowy: 404 09 518
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​Diakon Henrik von Achen

Ks. Jeyanthan Pachechek OMI

E-mail: Jeyanthan.Pachchek@katolsk.no
Tel. komórkowy: 463 21 641
Biuro: Nygårdsgate 3, 5015 Bergen

​Diakon Henrik von Achen

Diakon Henrik von Achen

E-mail: Henrik.Achen@katolsk.no
Tel. domowy: 55 16 27 38
Tel. służbowy: 55 58 31 20

Zapoznaj się również ze zgromadzeniami sióstr zakonnych, które posługują przy naszej parafii.