Ogłoszenia z 1 stycznia 2017 r.

Uroczystość MB Rodzicielki
          1 stycznia 2017 r.

1. Dziś po Mszy św. nie będzie kawy i ciasta.

2. W tym tygodniu:

  • w środę –  o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – z racji I piątku modlimy się za misje święte i wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa. Od godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, a o godz. 19.00 Msza św. w j. polskim. W tym dniu w liturgii przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego nazywana Świętem „Trzech Króli”, które my przenosimy na niedzielę. W tym dniu o godz. 17.00 koncert z udziałem nauczycieli i uczniów klubu organowego „Ferdinand”
  • w sobotę – z racji I soboty miesiąca, zgodnie z życzeniem MB Fatimskiej, zapraszamy na Adorację i Różaniec od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza św. w j. łacińskim
  • w przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto „Trzech Króli”. Msze święte w j. polskim. o godz. 12.00 w klasztorze sióstr oraz o godz. 15.00 i 19.30 w centrum. W tym dniu rozpoczęcie zabawy choinkowej w szkole św. Pawła od godz. 14.00.

3. Nowoprzybyłym do Norwegii przypominamy o zarejestrowaniu się w Kościele katolickim. Formularze są do odebrania w zakrystii. Można to też uczynić przez stronę internetową. Więcej szczegółów, a także formularz do ściągnięcia jest umieszczony w zakładce «Rejestracja».

4. Na koniec pragniemy Wam złożyć serdeczne noworoczne życzenia. Niech Bóg Was błogosławi i strzeże. Niech Matka Boża wyprasza dla Was i Waszych rodzin wszelkie łaski potrzebne do dobrego przeżycia tego Nowego Roku. A Boże błogosławieństwo na zakończenie tej Mszy świętej niech pomaga Wam w realizowaniu dobrych noworocznych postanowień.