Ogłoszenia z 15 grudnia 2019 r.

III niedziela Adwentu
15. 12. 2019 r.

1. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na kawę i ciasto do krypty naszego kościoła. Dziękujemy tym, którzy przygotowali ciasto i kawę w tym tygodniu.

Na stoliku przed ołtarzem są opłatki na stół wigilijny oraz sianko również stół wigilijny. Składane ofiary przeznaczamy na potrzeby naszej polskiej grupy.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików.
  • w czwartek –  tym razem na godz. 18.00 Msza św. Roratnia w j. polskim.
  • w piątek – od 17.30 do 19.00 spowiedź przedświąteczna. Natomiast na godz. 20.15 zapraszamy do wspólnego sprzątania kościoła.
  • w sobotę – od 18.30 do 20.30 spowiedź przedświąteczna.
  • w niedzielę Msza św. w j. polskim w klasztorze Marias Minde  o godz. 12.00 oraz w kościele w centrum o godz.15.00 i 19.30.

3. W piątek i sobotę, jak słyszeliśmy, będzie spowiedź przedświąteczna. Będzie nas trzech księży i z pewnością każdy będzie miał możliwość wyspowiadania się w tych dniach. Prosimy nie odkładajcie spowiedzi na niedzielę, czy przed same święta, bo wtedy nie będziemy w stanie  wyspowiadać.

4. Osoby pragnące przyjąć księdza w ramach odwiedzin duszpasterskich zwanych kolędą, proszone są o wpisanie się na listę znajdującą się na stoliku, z tyłu kościoła. Prosimy o zaznaczenie kiedy będzie najlepiej , np. miedzy świętami, po Nowym Roku, przed południem, po południu, itp. Ułatwi nam to planowanie odwiedzin w danym rejonie.

5. W czasie Adwentu po wszystkich Mszach Świętych w niedzielę ministranci zbierają ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła, w ramach Akcji Adwentowej – Adventsaksjon. Ofiary te przeznaczone są na projekt kształcenia zawodowego młodzieży w Kolumbii.

6. Dziękujemy p. Mateuszowi za ufundowanie komż dla posługi Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

7. Po Mszy św. pod chórem można nabyć parafialny kalendarz na rok 2020. Ofiara: 100 kr jest w całości jest przeznaczona na pokrycie remontów przeprowadzonych w naszej parafii.

8. Z tyłu na stolikach są również do nabycia kartki świąteczne z wizerunkiem szopki z naszego kościoła. 10 kr. za 1 sz

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Dla tych którzy wyjeżdżają do Polski na święta życzymy spokojnej i bezpiecznej drogi oraz dobrego świętowania w gronie rodziny i najbliższych.