Ogłoszenia parafialne z 12 stycznia 2020 r. – Święto Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego
12. 01. 2020 r.

 

1. Dzisiejsza przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia. Ale zgodnie z naszą Polską tradycją śpiewamy kolędy i mamy wystrój świąteczny do Ofiarowania Pańskiego (2 luty).

Po Mszy św. zapraszamy do krypty na kawę i ciasto. Dziękujemy tym, którzy upiekli dziś ciasto i przygotowują kawę.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 15.00 w krypcie spotkanie dla wszystkich angażujących się w naszej polonijnej wspólnocie.

Z racji drugiej niedzieli miesiąca po wszystkich Mszach Świętych możliwość złożenia ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła na remont kościoła i domu parafialnego.

2. W tym tygodniu:

  • w środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – na godz. 20.00 zapraszamy do wspólnego sprzątania kościoła.
  • w sobotę –  Msza św. z niedzieli w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 16.00 oraz w Voss o godz. 17.00.

Zapraszamy również od godz. 19.00 do godz. 20.30 na adorację Najświętszego Sakramentu, Zapraszamy młodzież bierzmowaną, wspólnotę Effatha i wszystkich chętnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi w j. polskim. zob. tutaj

  • w przyszłą niedzielę Msze święte w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00, a o godz. 15.00 i 19.30 w kościele w centrum. Ponadto w centrum Msze święte w j. norweskim o godz. 9.00 i 11.00 oraz w j. angielskim o godz. 18.00.

3. Już dziś informujemy, że w niedzielę 26 stycznia przeżywać święto parafialne – Odpust parafialny na Nawrócenie Świętego Pawła. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. o godz. 11.00, zapraszamy również w strojach regionalnych. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na festyn do sali gimnastycznej, na część artystyczną oraz skosztowanie różnych potraw narodowych z różnych części świata.

4. Również 26 stycznia po Mszy św. o godz. 15.00 w krypcie naszego kościoła podczas kawy i ciasta Jasełka w  wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły. Już dzisiaj również serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Wszystkim życzymy miłej niedzieli oraz dobrego tygodnia.