Ogłoszenia parafialne z 28 czerwca 2020 r. – Uroczystość św. Piotra i Pawła

XIII niedziela zwykła
Uroczystość św. Piotra i Pawła

28.06. 2020 r.

 

1. Podczas dzisiejszej niedzieli świętujemy liturgiczną uroczystość świętych Piotra i Pawła, patrona naszej parafii.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek – uroczystość św. Piotra i Pawła – których my czcimy dzisiaj w naszej wspólnocie.
  • w środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź św. już od godz. 17.30 do 19.00. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim.
  • w sobotę –  gorąco i serdecznie zapraszamy na Msze św. w j. polskim o godz. 19.30 a bezpośrednio po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Poprzez modlitwę różańcową pragniemy wynagradzać Maryi, odpowiadając na wezwanie, które skierowała do nas w Fatimie. Gromadźmy się jak najliczniej na Mszy św. i nabożeństwie. Maryja czeka na każdego z nas. Jeszcze raz serdecznie i gorąco wszystkich zapraszamy w sobotę na 19.30.  Po nabożeństwie katecheza dla chętnych.
  • w niedzielę –Msze św. w j. polskim w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00, natomiast w kościele św. Pawła, o godz. 15.00, 19.30.

3. Przypominamy o konieczności rejestracji. Rejestracja na Msze w piątek, w sobotę i niedzielę od czwartku rano.  Link na naszej stronie KLIKNIJ TUTAJ. W czasie wakacji Msze św. niedzielne w każdą sobotę o 19.30 oraz w niedzielę o 12.00, 15.00 i 19.30. Mimo dalszego liczebnego ograniczenia pozostaję wiele miejsc wolnych na Mszach niedzielnych, zwł. w sobotę i niedzielę na Mszy wieczornej. Zachęcajcie  bliskich, znajomych do uczestnictwa. Dziękujemy wszystkim, którzy rejestrując się zgłaszają chęć czytania, śpiewu czy też dezynfekcji kościoła.

4. Przypominamy, że na stronie pojawiły się formularze do zapisywania dzieci do I Komunii św. oraz młodzieży do sakramentu bierzmowania. ZOB. TUTAJ

5. Przypominamy wszystkim członkom Róż różańcowych o odmawianie kolejnej tajemnicy z dniem 1 lipca. Intencja na miesiąc lipiec na naszej stronie ZOB. TUTAJ. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynator – p. Bernadettą .

6. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Joannie za wypranie i wyprasowanie wszystkich strojów dla ministrantów kaplicy Marias Minde.

7. Wychodząc z kościoła przypominamy o możliwości złożenia ofiary na naszą parafię do puszki. Ofiarę też można złożyć również przez Vipps – 111576

8. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia. Wszystkim wyjeżdzającym życzymy spokojnej i dobrej podróży :).