Ogłoszenia parafialne z 3 maja 2020 r. – IV niedziela Wielkanocna

IV niedziela Wielkanocna
03. 05. 2020 r.

1. Witamy bardzo serdecznie wszystkich łączących się w transmisji Mszy św. z naszego kościoła św. Pawła w Bergen.

Dzisiaj 3 maj – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski – która liturgicznie była przeżywana wczoraj oraz święto Konstytucji 3 Maja.

Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Naszego wspólnego Święta. Niech Maryja, Królowa Rodzin umacnia nasze rodziny, niech otacza nas płaszczem swej Matczynej opieki.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w czwartek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • w piątek – uroczystość św. Stanisława
  • w sobotę o 20.30 transmisja modlitwy różańcowej wraz nabożeństwem majowym.
  • w przyszłą niedzielę – zapraszamy na transmisje Mszy św. w j. polskim, o godz. 9.00. Link do transmisji na stronie i w ogłoszeniach. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ, aby zostać przekierowany na kanał You Tuba naszej Wspólnoty

Również każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w duchowej łączności. Dołączmy również do modlitwy różańcowej modlitwę litanią loretańską – tym samym nie zapominając o naszej pięknej tradycji nabożeństw majowych.

3. Drodzy wierni. Cieszymy się, że od 7 maja, od czwartku, wchodzą zmiany odnośnie spotkań publicznych. Spotkania publiczne będą mogły być organizowane do 50 osób. Dotyczy to również Mszy św. Szczegółowe informacje pojawią się w czwartek na naszej stronie. Więc bardzo prosimy o śledzenie naszej strony.

4. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia :) .