Ogłoszenia z 9 lutego 2020 r.

5 niedziela zwykła
9.02.2020 r.

1. Po Mszy św. zapraszamy na kawę i ciasto do krypty. Dziękujemy tym, którzy przygotowują w tym tygodniu kawę i ciasto.

Za tydzień nie będzie kawy i ciasta ponieważ w tym czasie o możliwość korzystania z krypty poprosiła nas grupa litewska.

Witamy w naszej wspólnocie p. Halinę Czerwińską i jednocześnie dziękujemy za jej prelekcje o wychowaniu w dniu wczorajszym i dzisiejsze warsztaty które poprowadzi oraz indywidualne spotkania.

2. W tym tygodniu:

  • we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
  • w środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w piątek – święto świętych Cyryla i Metodego
  • w sobotę – Msza św. w j. polskim w Voss o godz. 17.00

Natomiast o godz. 15.00 spotkanie scholki dziecięcej. Spotkanie w salce katechetycznej Marias Minde (tj. w białym domku poniżej klasztoru Marias Minde – można sprawdzić tutaj).

Zapraszamy również od godz. 19.00 do godz. 20.30 na adorację Najświętszego Sakramentu, Zapraszamy młodzież bierzmowaną i wszystkich do osobistej modlitwy przed Jezusem Eucharystycznym.

  • w przyszłą niedzielę Msze św. w j. polskim będą: w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00 oraz w kościele w centrum o godz. 15.00 i 19.30.

W czasie Mszy św. o godz. 15.00 poświęcenie  książeczek dla dzieci przystępujących do I Komunii św.

3. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy dzieci do udziału w scholce dziecięcej. Najbliższe spotkanie w sobotę o 15.00. Przypominamy również o możliwości bezpłatnego uczestnictwa w szkółce gitarowej. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie. zob. więcej

4. W czasie Wielkiego Postu będzie w naszej parafii organizowana katechizacja przedmałżeńska czyli tzw. kurs przedmałżeński, zarówno w j. polskim jak i w j. norweskim. Katecheza w j. polskim rozpoczyna się 27 lutego o godz. 19.30 i będą miały miejsce w audytorium szkoły św. Pawła. Natomiast katecheza przedmałżeńska w j. norweskim rozpoczyna się 2 marca o godz. 18.30 w pokoju nauczycielskim szkoły św. Pawła. Osoby zainteresowane mogą  zapisywać się po Mszy świętej w zakrystii.  Więcej informacji na stronie internetowej.

5. Siostry Matki Teresy i Legion Maryi zapraszają na weekend z katechezą dla dorosłych 26 lutego – 1 marca. Więcej wiadomości z tyłu kościoła.

6. Od kilku lat  jest tradycją w naszej polskiej grupie organizowanie zabaw andrzejkowych czy karnawałowych. Jest to okazja dla wszystkich, którzy się angażują w naszej wspólnocie i którzy należą do naszej wspólnoty, aby się spotkać wspólnie i miło spędzić czas. Zapraszamy na polonijną zabawę ostatkową, która odbędzie się w krypcie naszego kościoła 22 lutego, od godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich, również rodziców z dziećmi. Można zapisać się  po Mszy św. lub u p. Justyny – numer telefonu w ogłoszeniach. Po Mszy św. o 15.00 u p. Ani w krypcie.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli oraz dobrego i spokojnego tygodnia który przed nami :)

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. best cialis
  2. can you buy naltrexone over the counter

Comments are closed.