Ogłoszenia z 20 stycznia 2019 r.

2 niedziela zwykła B
20.01.2018 r.

1. Po Mszy św. zapraszamy na kawę i ciasto do krypty. Dziękujemy tym, którzy przygotowują w tym tygodniu kawę i ciasto.

2. W tym tygodniu:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki
  • we środę – o godz. 18.00 w sali obok kościoła cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego. O godz. 19.30 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne w klasztorze  Marias Minde w ramach tygodnia modlitw o jedność chrześcijan.
  • w piątek– święto nawrócenia św. Pawła Apostoła – patrona naszej parafii. Uroczystość  odpustowa jest przeniesiona na niedzielę.
  • w sobotę – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  • w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Odpust Parafialny. Główna Msza św. Odpustowa będzie w j. norweskim o godz. 11.00, a po tej Mszy św. festyn na sali gimnastycznej. Zapraszamy  na tę Mszę w strojach regionalnych.  Tam program artystyczny i możliwość skosztowania potraw z różnych krajów. Gorąco wszystkich zachęcamy do udziału.

Można  jeszcze się włączyć przygotowanie polskich tradycyjnych potraw na festyn. Myślimy tu pierogach, chlebie… lub innych.  Wszystkich, którzy mogliby włączyć się w przygotowanie prosimy o kontakt po Mszy św. lub telefonicznie.

Msze św. w j. polskim, w przyszłą niedzielę będą: w klasztorze Marias Minde o godz. 12.00, w kościele w centrum o godz. 15.00 i 19.30

Po Mszy św. o godz. 15.00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w miniony piątek sprzątali nasz kościół. Bóg zapłać.

4. Za dwa tygodnie, po Mszy św. o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie z panią dr. Katarzyną Jachimowicz, która opowie o historii zmagania się o prawo do kierowania się klauzurą sumienia. Będzie możliwość zadawania pytań. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli oraz dobrego i spokojnego tygodnia który przed nami.