Ogłoszenia z 18 lipca 2021 r. – XVI niedziela zwykła

XVI niedziela zwykła

18.07. 2021 r.

1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Witamy wszystkich przybyłych gości do naszej parafii. Życzymy dobrego  i spokojnego odpoczynku.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w środę – o godz. 18.00 w sali naprzeciwko krypty cotygodniowe spotkanie Anonimowych Alkoholików
  • w czwartekświęto św. Marii Magdaleny
  • w piątek – święto św. Brygidy. Od godz. 18.00 do 19.00 możliwość spowiedzi w j. polskim w kościele św. Pawła w centrum .
  • w sobotę wspomnienie św. Kingi. Msza św. niedzielna o godz.  19.30 w kościele św. Pawła.
  • w niedzielę – Mszę św. w j. polskim: 12.00 – w klasztorze Marias Minde oraz 15.00 i 19.30 w centrum.

Z racji liturgicznego wspomnienia patrona podróżujących – św. Krzysztofa- które w tym roku przypada w niedzielę, po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i podróżujących.

3. Nadal obowiązują nas krajowe przepisy sanitarne z uwzględnieniem przepisów z komuny Bergen. Są one zamieszczone na naszej stronie. Zgodnie z wytycznymi w kościele św. Pawła może uczestniczyć do 100 osób, w klasztorze Marias Minde 35 osób. KONIECZNA jest rejestracja. Rejestracja każdego czwartku, od godz. 7.00. KLIKNIJ TUTAJ. Potwierdzeniem rejestracji jest tylko kopia wysłanego zgłoszenia otrzymana na emaila.

4. Dziękujemy osobom sprzątającym nasz kościół w miniony piątek. Bóg zapłać!

5. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w liturgie Mszy św. Dziękujemy tym, którzy pozostaną po Mszy św. pomóc przy dezynfekcji ławek. Dziękujemy Vaktom za ich obecność i posługę.

Dziękujemy również za wszelkie składane ofiary, które pomagają w utrzymaniu naszej parafii. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu z kościoła, a także przez VIPPS na nr 111576. Można też wpłacić na konto parafii 3624.07.60031. Bóg zapłać.

6. Od soboty (24.07) do 24 sierpnia wszystkie sprawy kancelaryjne prosimy kierować do ks. Marcina. Ks. Janusz będzie na urlopie.

7. Wszystkim udającym się na urlop, wakacje życzymy bezpiecznej drogi oraz spokojnego i dobrego odpoczynku. Wszystkim dobrej niedzieli i dobrego, spokojnego tygodnia.